Hakkımızda

Coopacity Kimdir?

Danışmanlık Hizmetleri

Sadece istediklerinizi yapan bir ortak arıyorsanız, o biz değiliz. Yolu birlikte keşfedeceğiniz bir ortak arıyorsanız hemen gelelim. Coopacity, projelerinizde iş geliştirme desteği sunar, bu deneyim ile her zaman daha kaliteli ve yenilikçi alternatifleri sizin için derler.

Stratejik Planlama

Bir oyunu kazanmak icin sadece yeteneğin yeteceğine değil, bu yeteneğin doğru yönetilmesiyle mümkün olacağını biliyoruz.
Doğru projenizde doğru yatırım ile zenginleştirmenin gücüne inanıyoruz.

Sonuç Odaklı

Biz sizin istediklerinizi değil, aradıklarınızı bulmaya çalışıyoruz. Karşınıza yeni fikirlerle çıkıyor, karşınıza rasyonel mecralarda uygulanabilir projelerle çıkıyoruz.
Gerisi sizin bizimle ne kadar ileriye gitme hevesli olduğunuzla alakalı.

Görsel Tasarım

Görmek inanmaktır.
İyi bir görsel inandırır, daha da iyisi unutulmaz.

Coopacity Kimdir?

20 yıllık sektör tecrübesini sizlerle paylaşıyoruz. Uygun malzeme ve projenize gerekli olan tüm mobilya ürünlerine erişiminiz için tek yapmanız gereken, Coopacity organizasyonuna dahil olmak. Mimari çizimden, ürün tedariğine, projenize uygun marka, model ve hatta malzeme seçimine varana değin tüm süreçlerinizi sizler için planlıyor ve üretiminden teslimatına montajından son vidasına varana değin belirlenen takvimde ve ayrıntı hassasiyetinde çalışıyoruz.

Malzeme Erişimi
Müşteri Odaklı
Mimari Tasarım
API –>