Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Banyo Dekorasyonun püf noktaları

Banyo Dekorasyonu

Banyolar evin en hijyenik olması gereken alanlarıdır. Bazen klozetin banyo içinde yer alıyor olması bu hijyen seviyesini ikiye katlar. Ancak yalnızca bir oda olarak görülen bu alanlar hijyenik olmaları gerektiği kadar şık da olmalılar. Banyo dekorasyonu denildiğinde akla temiz ve beyaz alanların gelmesi dekor anlamında pek bir şey ifade etmez. Banyo dekorasyonu nasıl yapılır? Sorusu da aslında bu aşamada büyük bir önem taşır.

Coopacity uzmanlık alanlarından ve konu ile ilgili 20 yıllık tecrübesinden hemen faydalan.

Ayna ve Camlardan Korkmayın

Banyo ne kadar şeffaf ise bu alanlar için modern bir dekordan söz etmek o kadar kolaydır. Duş alanlarında kullanılan camların ve lavabo üstü aynaların büyüklükleri artık standartların dışına çıkmalı. Çünkü banyoların en dekoratif ürünleri cam ve aynalardır. Bu nedenle bu ürünler ne kadar büyük ve gösterişli ise dekor da o kadar güçlü olacaktır. Ayna ve camlardan korkmayın en büyüklerini kullanmaktan çekinmeyin. Duş alanlarının tamamı cam ve lavabo üstü boydan boya ayna dekorları ile kaplanabilir.

Renk Konusunda Cesur Olun

Artık banyolar için kullanılan bebek mavisi ve beyaz demode olma yolunda. Eğer yanlarında yardımcı bir renk kullanılmaz ise bu banyolarda dekordan söz etmek pek mümkün değil. Artık banyolarda kullanılacak renk konusunda cesur olun ve farklı renkler deneyin. Eğer tek renk kullanılacak ise de mürdüm ve bordo renkler bu anlamda kurtarıcı olmaktadır.

Küçük Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Banyo tasarımında, düzenli olarak banyoyu kaç kişinin kullanacağı da dikkate alınması gereken konular arasındadır. Çocuklu aileler için, banyo tasarımında kullanılan ekipmanların çocukların ulaşacağı nitelikte olması gerekir. Bunun yanında belli aksesuarları da çocukların ulaşamayacağı noktalara monte etmeyi düşünebilirsiniz.

API –>