Erzurum/Horasan Deniz İnşaat 2.Etap

Mutfak Mobilyası, İç Oda Kapıları, Banyo, Vestiyer
Client Deniz İnşaat
Location Erzurum
Scope Of Work Coopacity
Schedule 2022

Proje Detayları

Fonksiyonellik, ergonomi, yüksek kalite ana ihtiyaçlarını karşılayan mutfak mobilyaları, odanın ana dekorasyonudur. Basit bir yemek mekanından mutfağın, hoş bir eğlence için bir araya geldiği bir tür klüp grubuna dönüştüğü bilinmektedir. Bu nedenle, kolaylık ve doğru planlama ve konfor özellikle önemlidir.

Herhangi bir mutfaktaki anahtar pozisyonlar, ahşaptan ya da MDF den yapılmış mutfak mobilyaları veya gövde mobilyaları olarak adlandırılan ikame ürünleridir. Çoklu görev ve işlevsellik, kullanıcısı için önemli faktörlerdir. En iyi seçenek, her şeyi özel gereksinimlerinize ve projenize göre sizin için planlıyor ve üretiyoruz. Montaj dahil olacak şekilde planlanan tüm organizasyonu başından anahtar teslimine değin sürdürüyoruz. 

İc mekan kapılarınız için de aynı süreç işlemektedir. Onlarca model ve ölçüdeki üretimimiz tüm ihtiyaclarınızı giderecektir. Özel üretim kapılarımızla da her zaman hizmetinizdeyiz.

Erzurum’da bulunan bu projede bizlere çalışan Deniz İnşaat, mutfak ve banyo mobilyalarında, iç oda kapılarında Coopacity ürünlerini tercih etmiştir.

API –>